Pāriet uz galveno saturu

Koncerti

Sat. 25.02.2023. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikls CEĻABIEDRI | koncerts MORĀLIE IZMEKLĒJUMI

Kokaru zāle

Sun. 09.04.2023. 14:00

Lieldienu radošās darbnīcas un koncerts Mežaparkā

Estrāde

ATCELTS
Thu. 20.04.2023. 19:00

Folkmūzikas koncerts FOLK TRIO (Lietuva)

Kokaru zāle

Thu. 18.05.2023. 20:00

Maneskin | Loud Kids Tour Gets Louder 22-23

Estrāde

Sat. 20.05.2023. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikls CEĻABIEDRI | ZEMES SVARS

Kokaru zāle

Tue. 23.05.2023. 19:30

NORDIC STREAM

Kokaru zāle

Sat. 27.05.2023. 12:00 - 18:00

BIŠU DIENA MEŽAPARKĀ

Kokaru zāle, Estrāde, Paviljons

Sat. 03.06.2023. 21:00

DAGAMBA | Bach Against the Machine

Estrāde

Fri. 09.06.2023. 19:00 - Sat. 10.06.2023. 23:00

NOSTALGIA FEST ’23

Estrāde

Fri. 23.06.2023. 20:00 - Sat. 24.06.2023. 4:30

JĀŅU SVINĪBU PASĀKUMS | RĪGAS ZAĻUMBALLE

Zaļais teātris

IZPĀRDOTS
Mon. 03.07.2023. 21:00

Diriģentu kora koncerts, veltīts Dziesmu svētku tradīcijas 150-gadei “Diriģents”

Kokaru zāle

Wed. 05.07.2023. 20:00

Koru lielkoncerts “Tīrums. Dziesmas ceļš” | Ģenerālmēģinājums

Estrāde

Thu. 06.07.2023. 20:00

Koru lielkoncerts “Tīrums. Dziesmas ceļš”

Estrāde

Sat. 08.07.2023. 19:30

Noslēguma koncerts “Kopā Augšup”. Ģenerālmēģinājums (bez dejām)

Estrāde

Sun. 09.07.2023. 19:30

Noslēguma koncerts “Kopā Augšup”

Estrāde

Sun. 09.07.2023. 23:59

SADZIEDĀŠANĀS NAKTS

Estrāde

Tue. 25.07.2023. 20:00

ELIADES OCHOA | BUENA VISTA SOCIAL CLUB ZVAIGZNES koncerts ar pavadošo grupu /KUBA/

Kokaru zāle

Sat. 29.07.2023. 19:00

Starptautiskais festivāls | World Musicals Fest

Estrāde

Sat. 16.09.2023. 20:00

SUDDEN LIGHTS Mežaparka Zaļajā teātrī

Zaļais teātris

Sat. 23.09.2023. 12:00 - 15:00

MIĶEĻDIENAS JAMPADRACIS MEŽAPARKĀ

Estrāde

Fri. 27.10.2023. 20:00

SWANS

Kokaru zāle

Sun. 12.11.2023. 19:00

Multiinstrumentālists STANN (Beļģija)

Kokaru zāle

Fri. 24.11.2023. 19:00

ĻUBOMIRS MEĻŅIKS | THE PROPHET OF THE PIANO

Kokaru zāle

Sat. 24.02.2024. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikla CEĻABIEDRI koncerts ATBALSU MEŽS

Kokaru zāle

Sun. 03.03.2024. 16:00

Kormūzikas koncerts | SATIKŠANĀS

Kokaru zāle

Sun. 14.04.2024. 16:00

Koklētāju ansambļu koncerts | PAVASARA VAKARĀ

Kokaru zāle

Sat. 11.05.2024. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikls CEĻABIEDRI | Grupas BALOŽU PILNI PAGALMI 30 gadu jubilejas koncerts

Kokaru zāle

Mon. 20.05.2024. 19:00

JUBILEJAS KONCERTS | DAIĻU DZIESMU ES DZIEDĀJU

Kokaru zāle

Sat. 01.06.2024. 20:30

3. LIELAIS KONCERTS

Estrāde

Sun. 16.06.2024. 18:00

KONCERTS TAUTASDZIESMU JOSTU VIJU APKĀRT SAVU TĒVUZEMI

Estrāde

Sun. 23.06.2024. 20:00 - Mon. 24.06.2024. 4:30

JĀŅU SVINĪBU PASĀKUMS | RĪGAS ZAĻUMBALLE

Zaļais teātris

Fri. 05.07.2024. 18:00 - Sun. 07.07.2024. 21:00

Starptautiskais festivāls | Nostalgia Fest 24′ 

Estrāde

Tue. 09.07.2024. 20:00

Melo-M Mega Orķestra lielkoncerts

Estrāde