Pāriet uz galveno saturu
Sat. 24.02.2024. 19:00

Alternatīvās mūzikas cikla CEĻABIEDRI koncerts ATBALSU MEŽS

Kokaru zāle


Alternatīvās mūzikas cikls CEĻABIEDRI jau trešo gadu turpina trokšņot Mežaparka Lielajā estrādē!

Pirmajiem 50 apmeklētājiem, kas iegādājušies divas un vairāk biļetes uz koncertu, būs iespēja izmantot BEZMAKSAS autostāvvietu pie pašām koncertzāles durvīm!  Pieteikšanās caurlaidēm rakstot uz e-pasta adresi: info.ziemelriga@riga.lv

2024. gada sezonas atklāšanu ievadīs postmetāla grupa NOSTRA, kas spēlē instrumentālu, smagu, melodisku un inteliģentu mūziku. Skanējums sevī ietver elementus no postroka un postmetāla, kas balansē melodiskos, sapņainos ģitāras motīvos, bet spēj pāraugt arī vētrainākā un skaļi smagnējā mūzikas kolāžā. NOSTRA tikko ir izdevuši jaunu albumu “Sea of Fertility” (Pārpilnības jūra), kas jau paspējis iekarot postmetāla cienītāju sirdis ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Albuma sākotnējā koncepcija ir meklējama Japānas rakstnieka Yukio Mishima darbos, precīzāk tetraloģijās ar tādu pat nosaukumu. Savos darbos Mishima krāšņi apraksta dzīvi ar visiem tās kalniem un lejām, bet viņa idejas caurvij visu cilvēku dzīves lielais kopsaucējs - caur dzīves krāšņumu un kontrastiem mēs dodamies klusas neesamības virzienā. Šeit arī rodas paralēle ar "Pārpilnības Jūru", kas ir viena no Mēness ieplakām, kas sākotnēji tā tika dēvēta, jo vērotājiem izskatījās pēc jūras.

NOSTRAS mūzika attīstās un kļūst arvien spēcīgāka, tā ir patiess baudījums rūdītām ausīm – smaga kā granīts.

Spotify: https://open.spotify.com/album/6C0yMescIDUfuBOmSl1itA
Bandcamp: https://nostraofficial.bandcamp.com/

Les Attitudes Spectrales ir latviešu/franču pankroka grupa, kas savā skanējumā iepin arī tādus alternatīvās mūzikas apakšžanrus kā psihodēlija, noise roks, shoegaze un post-punk. Sākotnēji grupa darbojās kā duets – to dibināja Julien un Rūta Starki 2013. gadā. Šobrīd viņi strādā četratā, ir uzstājušies neskaitāmos festivālos un koncertos Latvijā, Francijā un citur pasaulē. Les Attitudes Spectrales dziesmas ir par mīlestību, nāvi un apjukumu, un viņu koncerti vienmēr ir ļoti skaļi un intensīvi.

Grupas diskogrāfija: Floral Wreck (Self/CD-2014); Where’s my Ghostmilk? (Self/CD-2015); Adminu Cetri Comp. (A4 Rec./CD-2016); Vampire in the Summer (Self/Tape-CD ; Specific Rec./LP-2019); Hidden Mothers (Single/Digit-2022);

Tikko ir iznācis viņu visjaunākais albums Songs for No One (Specific Rec./LP-oct 2023)

Spotify: https://open.spotify.com/artist/59cdN411hhYzeUOAZ7hmmh
Bandcamp: https://specific.bandcamp.com/album/songs-for-no-one

Ieeja Kokaru zālē no plkst. 18.00
Par atspirdzinājumiem gādās: NURME
Pasākumu rīko Ziemeļrīgas kultūras apvienība

N.B. Bērniem līdz 7 gadu vecumam bezmaksas ieeja. Ausu aizbāžņi obligāti!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share