Pāriet uz galveno saturu

brivdabas-pasakumi

Sun. 09.04.2023. 14:00

Lieldienu radošās darbnīcas un koncerts Mežaparkā

Estrāde

Thu. 27.04.2023. 11:30

Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2023

Estrāde

Sat. 13.05.2023. 19:00 - 22:00

MUZEJU NAKTS Mežaparka Lielajā estrādē | NĀC DZIEDĀT KORĪ!

Estrāde

Thu. 18.05.2023. 20:00

Maneskin | Loud Kids Tour Gets Louder 22-23

Estrāde

Sat. 27.05.2023. 12:00 - 18:00

BIŠU DIENA MEŽAPARKĀ

Kokaru zāle, Estrāde, Paviljons

Sat. 03.06.2023. 21:00

DAGAMBA | Bach Against the Machine

Estrāde

Fri. 09.06.2023. 19:00 - Sat. 10.06.2023. 23:00

NOSTALGIA FEST ’23

Estrāde

Tue. 13.06.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Sat. 17.06.2023. 14:00 - Sun. 18.06.2023. 3:00

Mūzikas festivāls | UNREAL FESTIVAL

Estrāde

Fri. 23.06.2023. 20:00 - Sat. 24.06.2023. 4:30

JĀŅU SVINĪBU PASĀKUMS | RĪGAS ZAĻUMBALLE

Zaļais teātris

Wed. 05.07.2023. 20:00

Koru lielkoncerts “Tīrums. Dziesmas ceļš” | Ģenerālmēģinājums

Estrāde

Thu. 06.07.2023. 20:00

Koru lielkoncerts “Tīrums. Dziesmas ceļš”

Estrāde

Sat. 08.07.2023. 19:30

Noslēguma koncerts “Kopā Augšup”. Ģenerālmēģinājums (bez dejām)

Estrāde

Sun. 09.07.2023. 19:30

Noslēguma koncerts “Kopā Augšup”

Estrāde

Sun. 09.07.2023. 23:59

SADZIEDĀŠANĀS NAKTS

Estrāde

Tue. 18.07.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Thu. 20.07.2023. 18:00

Skriešanas seriāls IZSKRIEN RĪGU | 3. POSMS

Estrāde

Tue. 25.07.2023. 20:00

ELIADES OCHOA | BUENA VISTA SOCIAL CLUB ZVAIGZNES koncerts ar pavadošo grupu /KUBA/

Kokaru zāle

Sat. 29.07.2023. 19:00

Starptautiskais festivāls | World Musicals Fest

Estrāde

Wed. 09.08.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Sat. 19.08.2023. 19:30

MESA un GACHO lielkoncerts “25 Gadi Mūzikas”

Estrāde

Sat. 02.09.2023. 18:00

Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts

Estrāde

Tue. 12.09.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Sat. 16.09.2023. 20:00

SUDDEN LIGHTS Mežaparka Zaļajā teātrī

Zaļais teātris

Sat. 23.09.2023. 12:00 - 15:00

MIĶEĻDIENAS JAMPADRACIS MEŽAPARKĀ

Estrāde

Sun. 24.09.2023. 9:00

LĀČPLĒŠU KROSS 2023

Estrāde

Fri. 27.10.2023. 16:00 - Sun. 03.03.2024. 22:00

Gaismas Dārza izstāde | SNIEGBALTĪTE

Estrāde

Mon. 01.04.2024. 12:00

LIELDIENU PIKNIKS MEŽAPARKĀ

Estrāde

Sat. 27.04.2024. 15:00

LIELĀS TALKAS “PLAUŠU TĪRĪŠANA”

Estrāde

Sat. 18.05.2024. 12:00

ĢIMENES DIENAS PASĀKUMS | SVEIKS UN VESELS

Kokaru zāle, Estrāde, Paviljons

Wed. 10.07.2024. 20:00

Melo-M Mega Orķestra lielkoncerts

Estrāde