Pāriet uz galveno saturu
Fri. 27.10.2023. 16:00 - Sun. 03.03.2024. 22:00

Gaismas Dārza izstāde | SNIEGBALTĪTE

Estrāde


Gaismas dārzs, kura tēma ir pasaka par Sniegbaltīti un septiņiem rūķiem, aizvedīs Jūs uz draudzības, sadarbības un cieņas pasauli.

Satiksimies ar jautro septiņu rūķu kompāniju, kur katrs ir unikāls un kopā viņi rada harmoniju. Dodieties kopā ar mums pasakainā pastaigā pa mežu! Tajā atradīsiet pazudušo Princesi, kas meklē patvērumu no greizsirdīgās pamātes un, bēgot, atklāj mazu mājiņu, kas vienmēr gatava uzņemt jaunus viesus. Šajā ceļojumā Jūs iemācīsieties kā būt iecietīgam, kā ievērot noteikumus komandā un kā rūpēties vienam par otru. Starp gaismas eksponātiem atklāsies sadarbības burvība. Apmeklējiet multimediju pasauli ar Sniegbaltīti un viņas draugiem, kur pazīstamie varoņi mācīs mums kā kopā veidot krāšņāku un siltāku pasauli.

N.B. Ieeja pasākuma teritorijā caur 7. vārtiem.

Darba laiks:

  • Pirmdiena - ceturtdiena: SLĒGTS
  • Piektdiena - svētdiena: 17.00 - 21.00
  • 14.02. atvērts apmeklētājiem: 17.00 - 21.00

Organizē: SIA “Wonderful Lighting LV”

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share