Pāriet uz galveno saturu
Sat. 27.04.2024. 15:00

LIELĀS TALKAS “PLAUŠU TĪRĪŠANA”

Estrāde

Dziesmu svētku biedrība un Latvijas Diriģentu asociācija aicina uz "Plaušu tīrīšanu" Lielajā talkā!

27. aprīlī visā Latvijā jau 17. reizi notiks Lielā talka, kuras ietvaros aicinām ikvienu - korus, grupas un individuālos interesentus - piedalīties “Plaušu tīrīšanā” Mežaparka Lielajā estrādē no plkst. 15.00 līdz 18.00.

Talkās vienmēr aktīvi piedalās arī Dziesmu un Deju svētku saime – uzkopjot tuvāko apkārtni un kultūrvietas, tādējādi uzlabojot vidi, izceļot dabas un sakārtotas vietas skaistumu. Bet tas nav viss, ko mēs varam un gribam. Ir teiciens, ka cilvēks ir skaists, kad dzied, tāpēc aicinām korus un visus dziedāt gribošos talkotājus, un ne tikai, uz kārtīgu, pavasarīgu “plaušu tīrīšanu”, dziedot mūsu Sidraba birzī - Mežaparka Lielajā estrādē! Būs kordziesmas, tautasdziesmas un sadziedamās dziesmas, kas palīdzēs gūt kopdziedāšanas spēcinošo enerģiju.

Korus un citas organizētas grupas “Plaušu tīrīšanai” aicinām pieteikties līdz 19. aprīlim, sūtot informāciju e-pastā info@dziesmusvetkubiedriba.lv. Nākot individuāli, nav jāpiesakās.

2024. gada Lielā talkā notiek ar moto “tīri - zaļi - ilgi”, un ikviens ir aicināts piedalīties dažādās talkošanas aktivitātes, lai kopīgiem spēkiem padarītu mūsu Latviju tīrāku. Plašāka informācija par Lielo talku tīmekļvietnē www.talkas.lv.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share