Pāriet uz galveno saturu

Bērniem

Sat. 11.03.2023. 11:00 - 12:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons

Sat. 11.03.2023. 13:00 - 14:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons

Sat. 11.03.2023. 15:00 - 16:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons

Sun. 09.04.2023. 14:00

Lieldienu radošās darbnīcas un koncerts Mežaparkā

Estrāde

Thu. 27.04.2023. 11:30

Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2023

Estrāde

Sat. 29.04.2023. 11:00

URĶIS | EBRU ZĪMĒŠANAS MEISTARKLASE

Paviljons

Thu. 04.05.2023. 13:00

Latvijas filmu maratons | animācijas filma LIELAIS INDRIĶIS

Kokaru zāle

Sat. 27.05.2023. 12:00 - 18:00

BIŠU DIENA MEŽAPARKĀ

Kokaru zāle, Estrāde, Paviljons

Tue. 13.06.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Fri. 23.06.2023. 20:00 - Sat. 24.06.2023. 4:30

JĀŅU SVINĪBU PASĀKUMS | RĪGAS ZAĻUMBALLE

Zaļais teātris

Tue. 18.07.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Wed. 09.08.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Tue. 12.09.2023. 20:00

SKI BOX BALVAS IZCĪŅA SKRITUĻOŠANĀ 2023

Estrāde

Sat. 23.09.2023. 12:00 - 15:00

MIĶEĻDIENAS JAMPADRACIS MEŽAPARKĀ

Estrāde

Fri. 27.10.2023. 16:00 - Sun. 03.03.2024. 22:00

Gaismas Dārza izstāde | SNIEGBALTĪTE

Estrāde

Mon. 01.04.2024. 12:00

LIELDIENU PIKNIKS MEŽAPARKĀ

Estrāde

IZPĀRDOTS
Sat. 06.04.2024. 11:00 - 12:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons

IZPĀRDOTS
Sat. 06.04.2024. 13:00 - 14:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons

Sat. 27.04.2024. 11:00

URĶIS | BIŠU VASKA DARBNĪCIŅAS

Paviljons

Sat. 18.05.2024. 12:00

ĢIMENES DIENAS PASĀKUMS | SVEIKS UN VESELS

Kokaru zāle, Estrāde, Paviljons