Pāriet uz galveno saturu
IZPĀRDOTS
Sat. 06.04.2024. 11:00 - 12:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons


DŽAPSI PIZZA aicina uz picu gatavošanas meistarklasi!
 
Katrs mazais meistarklases apmeklētājs varēs iejusties īsta picu cepēja ādā, izveidot savu sapņu picu un izdekorēt to pēc sirds patikas. Pirmā meistarklases daļa sastāvēs no neliela iedomāta ceļojuma uz saulaino Itāliju – pastāstīsim par picas rašanos, iepazīstināsim ar īsto – malkas picu krāsni, kā arī papildināsim zināšanas ar interesantiem un atjautīgiem jautājumiem par picu pasauli. Savukārt otrajā meistarklases daļā veidosim picu pamatnes, un katram apmeklētājam ar picu meistara palīdzību būs iespēja izveidot savu īpašo picu!
 
DŽAPSI PIZZA ir 2021. gadā izveidota un izlolota ģimenes picērija Siguldas sirdī, kas dienu no dienas iepriecina apmeklētājus ar malkas krāsnī gatavotām picām. Izcili izstrādātā ēdienkarte un piemeklētās sastāvdaļas neatstās vienaldzīgu nevienu pasākuma dalībnieku! 

N.B. Meistarklases piemērotas bērniem no ~ 6 līdz 12 gadu vecumam.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share