Pāriet uz galveno saturu
IZPĀRDOTS
S. 06.04.2024. 11:00 - 12:30

URĶIS | PICU GATAVOŠANAS meistarklase kopā ar DŽAPSI PIZZA

Paviljons


DŽAPSI PIZZA aicina uz picu gatavošanas meistarklasi!
 
Katrs mazais meistarklases apmeklētājs varēs iejusties īsta picu cepēja ādā, izveidot savu sapņu picu un izdekorēt to pēc sirds patikas. Pirmā meistarklases daļa sastāvēs no neliela iedomāta ceļojuma uz saulaino Itāliju – pastāstīsim par picas rašanos, iepazīstināsim ar īsto – malkas picu krāsni, kā arī papildināsim zināšanas ar interesantiem un atjautīgiem jautājumiem par picu pasauli. Savukārt otrajā meistarklases daļā veidosim picu pamatnes, un katram apmeklētājam ar picu meistara palīdzību būs iespēja izveidot savu īpašo picu!
 
DŽAPSI PIZZA ir 2021. gadā izveidota un izlolota ģimenes picērija Siguldas sirdī, kas dienu no dienas iepriecina apmeklētājus ar malkas krāsnī gatavotām picām. Izcili izstrādātā ēdienkarte un piemeklētās sastāvdaļas neatstās vienaldzīgu nevienu pasākuma dalībnieku! 

N.B. Meistarklases piemērotas bērniem no ~ 6 līdz 12 gadu vecumam.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt