Pāriet uz galveno saturu
P. 09.10.2023. 19:00

“RE Organizācija = reorganizācija” | Rīgas Apkaimju REps

Zaļais teātris

Pirmdien, 9.10.2023 plkst. 19:00, Kultūras un atpūtas parka Mežaparks, Zaļajā teātrī, Rīgā norisināsies “RE Organizācija = reorganizācija” (RE=OrganizācijA) zīmola franšīzes preču zīmes “RE=” Biedrība RE Organizācijas Politika veidotā projekta “Rīgas Apkaimju REps” 1. notikums.

Kā jebkuras tradīcijas aizsākumos, nelokāms nolikums un noteikumi vēl nav deklarēti, taču projekta vadlīnijas paredz, ka jebkuram ieinteresētajam tiks dota iespēja attīstīt savu publisko runu, mazākas vai lielākas auditorijas priekšā.

Projekts “Rīgas Apkaimju REps” 1. notikums norisināsies tieši Kultūras un atpūtas parka Mežaparks Zaļajā teātrī. Taču nākotni šim projektam plānots attīstīt arī citās Rīgas Apkaimēs. Neskaitot repu, projekts “Rīgas Apkaimju REps” paredz, ka uzstāties varēs arī ar dzeju, vēlams paša rakstītu, taču var arī citēt no Latvijā pazīstamu dzejnieku daiļrades. Publiskās runas uzdevums ir klausītājiem mērķtiecīgi nodot indivīda uzskatus. Ar publisko runu tiek plānots nodot informāciju, pārliecināt un izklaidēt klausītājus.

1. notikumā uzstāsies Roberts Egle ar savu bērnības iesauku “Nervs” un prezentēs paša rakstīto “RE Dzeju”. Robertam literatūra skolā bija mīļš priekšmets un tagad ir tikai jāattīsta valoda, jārada, iespējams, paliekoši teksti. Klausītājiem plānots izklāstīt arī RE=OrganizācijA vadlīnijas un nākotnes mērķus.

Notikumā repos vietējai Mežaparka apkaimei piederīgais jaunietis ar skatuves vārdu “Kizz”.

Projektu atbalsta RE=OrganizācijA, Biedrība Mežaparka Attīstības biedrība un Rīgas valstpilsētas pašvaldības Ziemeļrīgas kultūras apvienība.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt