Pāriet uz galveno saturu
Mon. 09.10.2023. 19:00

“RE Organizācija = reorganizācija” | Rīgas Apkaimju REps

Zaļais teātris

Pirmdien, 9.10.2023 plkst. 19:00, Kultūras un atpūtas parka Mežaparks, Zaļajā teātrī, Rīgā norisināsies “RE Organizācija = reorganizācija” (RE=OrganizācijA) zīmola franšīzes preču zīmes “RE=” Biedrība RE Organizācijas Politika veidotā projekta “Rīgas Apkaimju REps” 1. notikums.

Kā jebkuras tradīcijas aizsākumos, nelokāms nolikums un noteikumi vēl nav deklarēti, taču projekta vadlīnijas paredz, ka jebkuram ieinteresētajam tiks dota iespēja attīstīt savu publisko runu, mazākas vai lielākas auditorijas priekšā.

Projekts “Rīgas Apkaimju REps” 1. notikums norisināsies tieši Kultūras un atpūtas parka Mežaparks Zaļajā teātrī. Taču nākotni šim projektam plānots attīstīt arī citās Rīgas Apkaimēs. Neskaitot repu, projekts “Rīgas Apkaimju REps” paredz, ka uzstāties varēs arī ar dzeju, vēlams paša rakstītu, taču var arī citēt no Latvijā pazīstamu dzejnieku daiļrades. Publiskās runas uzdevums ir klausītājiem mērķtiecīgi nodot indivīda uzskatus. Ar publisko runu tiek plānots nodot informāciju, pārliecināt un izklaidēt klausītājus.

1. notikumā uzstāsies Roberts Egle ar savu bērnības iesauku “Nervs” un prezentēs paša rakstīto “RE Dzeju”. Robertam literatūra skolā bija mīļš priekšmets un tagad ir tikai jāattīsta valoda, jārada, iespējams, paliekoši teksti. Klausītājiem plānots izklāstīt arī RE=OrganizācijA vadlīnijas un nākotnes mērķus.

Notikumā repos vietējai Mežaparka apkaimei piederīgais jaunietis ar skatuves vārdu “Kizz”.

Projektu atbalsta RE=OrganizācijA, Biedrība Mežaparka Attīstības biedrība un Rīgas valstpilsētas pašvaldības Ziemeļrīgas kultūras apvienība.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share