Pāriet uz galveno saturu
Sv. 23.06.2024. 20:00 - P. 24.06.2024. 4:30

JĀŅU SVINĪBU PASĀKUMS | RĪGAS ZAĻUMBALLE

Zaļais teātris

Līgo svētki – gada īsākā nakts, kurā tiek cildināta daba un auglība. Neiztrūkstoši ir ugunskuri, ziedu vainagi, dziedāšana un kārtīga izdancošanās. 23. jūnijā no plkst. 20.00 līdz pat plkst. 04.30, Mežaparka Zaļajā tēatrī norisināsies Jāņu svinību pasākums "Rīgas zaļumballe"!

Zaļumballe ir skaists un skanīgs latviešu valodas vārds, kas joprojām tiek lietots, lai apzīmētu vasaras pasākumu brīvā dabā ar mūziku un dejām. Tiesa, katrai paaudzei ar zaļumballi saistās citas asociācijas. Jaunākiem cilvēkiem tas ir burziņš estrādē ar dīdžeju, četrdesmitgadniekiem zaļumballe saistās ar krāsainām gaismām lauku estrādes tumsā. Tiem, kuriem jaunības gadi ritēja pēckara periodā, prātā nāk pavasara un vasaras zaļumballes ar estrādes ansambli un kāda skaista solista dziedātajiem meldiņiem. Savukārt tiem, kuri atceras "vecos labos laikus", atmiņā palikušas zaļumballes ar pūtēju orķestri, valsi, tango un lambetvoku. Šī gada Jāņu vakaru aicinām pavadīt zaļumballes noskaņās, kur kaut ko sev tīkamu atradīs ikvienas paaudzes pārstāvji. 

Visu Jāņu nakti kopā ar Jāņu bērniem pavadīs pasākuma vadītāji – apvienība "GraBulis" – aktieri Andris Bulis un Gints Grāvelis. 

Koncertā piedalās etnogrupas "Ogas" un "Stiprās sievas", muzikālā apvienība "Vintāža", Atis Ieviņš un grupa, Ingus Ulmanis un grupa "Lādezers", Intars Busulis un "Abonementa orķestris", grupa "Mazais Princis" un grupa "Roja".

Visu nakti strādās bufete.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt