Pāriet uz galveno saturu
Pk. 27.10.2023. 16:00 - Sv. 03.03.2024. 22:00

Gaismas Dārza izstāde | SNIEGBALTĪTE

Estrāde


Gaismas dārzs, kura tēma ir pasaka par Sniegbaltīti un septiņiem rūķiem, aizvedīs Jūs uz draudzības, sadarbības un cieņas pasauli.

Satiksimies ar jautro septiņu rūķu kompāniju, kur katrs ir unikāls un kopā viņi rada harmoniju. Dodieties kopā ar mums pasakainā pastaigā pa mežu! Tajā atradīsiet pazudušo Princesi, kas meklē patvērumu no greizsirdīgās pamātes un, bēgot, atklāj mazu mājiņu, kas vienmēr gatava uzņemt jaunus viesus. Šajā ceļojumā Jūs iemācīsieties kā būt iecietīgam, kā ievērot noteikumus komandā un kā rūpēties vienam par otru. Starp gaismas eksponātiem atklāsies sadarbības burvība. Apmeklējiet multimediju pasauli ar Sniegbaltīti un viņas draugiem, kur pazīstamie varoņi mācīs mums kā kopā veidot krāšņāku un siltāku pasauli.

N.B. Ieeja pasākuma teritorijā caur 7. vārtiem.

Darba laiks:

  • Pirmdiena - ceturtdiena: SLĒGTS
  • Piektdiena - svētdiena: 17.00 - 21.00
  • 14.02. atvērts apmeklētājiem: 17.00 - 21.00

Organizē: SIA “Wonderful Lighting LV”

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt