Pāriet uz galveno saturu
T. 12.07.2023. 8:00 - Sv. 01.10.2023. 20:00

EGILA ROZENBERGA jubilejas personālizstāde | TRANSFIGURĀCIJA 2

Izstāžu zāle


Izcilā latviešu gobelēnista Egila Rozenberga personālizstāde “Transfigurācija 2” mākslinieka 75. jubilejas gadā veltīta atklāsmei, cik interesentā, mainīgā un dinamiskā laikā mēs dzīvojam. Gobelēnos ieaustas magnetofona un video lentes, kas, laikam ritot, no mūsdienu tehnoloģijām pārvērtušās par sen aizmirstām un ‘garīgi’ novecojušām.

Mākslinieks ar saviem darbiem apliecina, ka tās var lieliski izmantot mākslas darbu radīšanā. Katram laikmetam piemīt savas zīmes un simboli, un mākslinieks mēģina atrast mūsu laikam raksturīgo, kas slēpjas mikroshēmu ‘slepenajā dzīvē’. Egila Rozenberga lielformāta šķiedras mākslas objekti pārliecinoši pierāda, ka senajai audumu mākslai, nemitīgi mainot ārējo formu un materiālus, kā arī izvēršot aktuālas idejas, ir iespējama radoši izvērsta nākotne. 

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt