Pāriet uz galveno saturu
Wed. 12.07.2023. 8:00 - Sun. 01.10.2023. 20:00

EGILA ROZENBERGA jubilejas personālizstāde | TRANSFIGURĀCIJA 2

Exhibition hall


Izcilā latviešu gobelēnista Egila Rozenberga personālizstāde “Transfigurācija 2” mākslinieka 75. jubilejas gadā veltīta atklāsmei, cik interesentā, mainīgā un dinamiskā laikā mēs dzīvojam. Gobelēnos ieaustas magnetofona un video lentes, kas, laikam ritot, no mūsdienu tehnoloģijām pārvērtušās par sen aizmirstām un ‘garīgi’ novecojušām.

Mākslinieks ar saviem darbiem apliecina, ka tās var lieliski izmantot mākslas darbu radīšanā. Katram laikmetam piemīt savas zīmes un simboli, un mākslinieks mēģina atrast mūsu laikam raksturīgo, kas slēpjas mikroshēmu ‘slepenajā dzīvē’. Egila Rozenberga lielformāta šķiedras mākslas objekti pārliecinoši pierāda, ka senajai audumu mākslai, nemitīgi mainot ārējo formu un materiālus, kā arī izvēršot aktuālas idejas, ir iespējama radoši izvērsta nākotne. 

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share