Pāriet uz galveno saturu
S. 27.04.2024. 11:00

URĶIS | BIŠU VASKA DARBNĪCIŅAS

Paviljons


Bites ir unikālas būtnes, kuru saražotie labumi – medus, vasks, propoliss, bišu maize un pat bišu inde ir vielas, kas, ikdienā prasmīgi lietotas, kalpo cilvēku labsajūtai un veselībai. Biškopība prasa dziļas un pamatīgas zināšanas, tāpat kā bišu produktu izmantošana. Nodarbību cikla URĶIS ietvaros iepazīstināsim ar dažiem no bišu produktu izmantošanas veidiem, kuros, pieredzējušu biškopju vadībā aktīvi un radoši var izpausties arī bērni.

Bišu vaska darbnīciņas Mežaparka sirdī Lielās estrādes Paviljonā piedāvās aromātisku un acis priecējošu praktisku darbošanos ar dabīgo bišu vasku un citiem dabas materiāliem - sausajiem ziediem, smilgām, kafijas pupiņām, kā arī dabiskajām ēteriskajām eļļām divās nodarbībās izveidojot sev mazus dekoratīvas vaska figūriņas -interjera aksesuārus un bišu vaska lūpu balzāmu, kas pasargās un mīkstinās lūpu ādu pastaigās pavasara vējos.

Darbnīcas vadīs pieredzējušās meistares Kristīne Kristjansone, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības "Medotava" vadītāja un Ineta Nasira, uzņēmuma “Mūsu medus” pārstāve.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt