Pāriet uz galveno saturu
S. 17.06.2023. 14:00 - Sv. 18.06.2023. 3:00

Mūzikas festivāls | UNREAL FESTIVAL

Estrāde


12 stundu deju mūzikas pieredze ārpus šīs realitātes lielākajā brīvdabas skatuvē Latvijā ar pasaulē populārākajiem deju mūzikas māksliniekiem. Festivāla apmeklētājiem visā pasākuma teritorijā būs iespēja baudīt paplašinātās realitātes (AR) vizualizācijas, kuras radītas ar mākslīgā intelekta un mūsdienu tehnoloģiju palīdzību.

Festivālā uz skatuves kāps pasaulē atzītākie dīdžeji, kas ar savu repertuāru uzstājušies tādos festivālos kā TomorrowlandCoachellaElectric ZooCreamfields un daudzās citās ikoniskās ballīšu vietās. Pirmie ar uzstāšanos festivālā ir izziņoti Dimitri Vegas & Like Mike (BEL), TUNGEVAAG (NOR), PLASTIK FUNK (DE), GAULLIN (LT) un SAMMY PORTER (UK). Festivālā kopumā uzstāsies vairāk neka 12 dažādi dīdžeji, to starpā arī vietējie dīdžeji – Makree, Magnuss Eriņš, Levan, 24K, Bruno Drake, NF3, REXTON, bet pārējie dalībnieki tiks izziņoti tuvojoties festivāla norises datumam.

Festivāls UNREAL apvieno jaunāko mūsdienu tehnoloģijā ar skaļākajiem vārdiem deju mūzikas pasaulē, radot neaizmirstamas pieredzes uz visdažādākajām skatuvēm. UNREAL ir ceļojošs deju mūzikas festivāls, kurš katru gadu meklē jaunas un pārsteidzošas norises vietas, lai tajās pulcētu deju mūzikas baudītājus, piedāvājot piedzīvot intensīvu 12 stundu deju mūzikas pieredzi ar iespaidīgām 3D vizualizācijām.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt