Pāriet uz galveno saturu
S. 13.05.2023. 19:00 - 22:00

MUZEJU NAKTS Mežaparka Lielajā estrādē | NĀC DZIEDĀT KORĪ!

Estrāde

Gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kad svinēsim svētku 150 gadadienu, jau Muzeju naktī aicināsim apmeklētājus iemēģināt Mežaparka Lielo estrādi, uzstājoties kopā ar jauktajiem koriem. 

Mēdz teikt, ka latvieši ir dziedātāju tauta un katrs latvietis kādreiz ir dziedājis korī vai dara to šobrīd. Tomēr Dziesmu svētkos piedalās tikai daži desmiti tūkstoši no lielā tautas kora, tāpēc mēs piedāvāsim ikvienam izmēģināt to, kā ir atrasties Mežaparka Lielajā estrādē un dziedāt korī.

  • Plkst. 19:00 dziedāsim kopā ar Ziemeļrīgas kultūras apvienības Kultūras pils “Ziemeļblāzma” jaukto kori “Norise” /Mākslinieciskā vadītāja Alise Koknēviča-Upīte./
  •  Plkst. 20:00 uz Lielās estrādes kora podestiem jūs gaidīs Ziemeļrīgas kultūras apvienības VEF kultūras pils jauktais koris “Jasmīnas koris” /Mākslinieciskā vadītāja Agita Ikauniece – Rimšēviča/
  • Plkst. 21:00 ikvienam apmeklētājam būs iespēja būt Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra Mazā Ģilde jauniešu kora “Balsis” /Mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis/ dalībniekam. Kaut uz vienu vakaru.. 

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt