Pāriet uz galveno saturu
Sv. 12.11.2023. 19:00

Multiinstrumentālists STANN (Beļģija)

Kokaru zāle


ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

Pirmajiem 55 apmeklētājiem, kas iegādājušies divas un vairāk biļetes uz Multiinstrumentālista STANN koncertu 12. novembrī, būs iespēja izmantot BEZMAKSAS autostāvvietu pie pašām koncertzāles durvīm!  Kad esi iegādājies biļeti, e-pastu ar apstiprinājumu sūti uz e-pasta adresi info.ziemelriga@riga.lv, un vienosimies par autostāvvietas caurlaides saņemšanu.

12. novembrī plkst. 19.00 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē ar unikālu soloprojektu viesosies beļģu multiinstrumentālists STANN.

STANN jeb Stana Njūvenhuisa mūzika bieži tiek raksturota kā kinematogrāfiska. Kopš bērnības mūzika viņam vienmēr ir bijusi vide, kurā viņš smēlās mierinājumu un spēku. Pats mākslinieks atzīst, ka arī šobrīd mūzikā viņš rod aizsegu no realitātes. Viņa izveidotā skaņu pasaule ir atbilde uz dažādiem ārējiem stimuliem. Koncertos viņš arī ved klausītājus ceļojumā uz vietu, kur jūtas droši. 

Jaunajā projektā dominē pūšaminstrumenti un elektriskā mūzika. Iesākumā bija plāns šo projektu veidot plašākā sastāvā, taču globālās pandēmijas rezultātā tapa jaudīgs eksperimentālais soloprojekts – STANN, viņa kornete un pults ar daudzām pogām. Šis projekts ir jau saviļņojis klausītājus daudzās pasaules valstīs. 

Stans Nīvenhuizs ir Beļģijā dzīvojošs holandiešu izcelsmes komponists un mūziķis. Maģistra grādu trompetes spēlē viņš ieguva Lemmens institūtā. Ir spēlējis Beļģijas Nacionālajā orķestrī, Nīderlandes Nacionālajā jauniešu orķestrī, De Lage Landen orķestrī un Eiropas Jauniešu pūtējorķestrī. Pēc klasiskās mūzikas izglītības iegūšanas Lēvenā, viņš pārcēlās uz dzīvi Roterdamā, kur studēja skaņu inženieriju SAE institūtā. Kā mūziķis Stans darbojas dazādos projektos. Kopā ar Elku Džeikobsu viņš izveido duetu "Mastercab". Viņš ir arī apvienības 'Exit_Brass!”, jaunas, drosmīgas pūtēju kvarteta, kas flirtē ar klasiskās mūzikas robežām, dalībnieks.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt