Pāriet uz galveno saturu
S. 23.09.2023. 12:00 - 15:00

MIĶEĻDIENAS JAMPADRACIS MEŽAPARKĀ

Estrāde

Sestdien, 23. septembrī, Mežaparka Lielajā estrādē, laukumā pie Kokaru zāles no plkst. 12.00 līdz 15.00 notiks Miķeļdienai veltīts pasākums “Miķeļdienas jampadracis”! 

Pasākuma programmā būs gan Ziemeļrīgas kultūras apvienības VEF kultūras pils amatierkolektīvu uzstāšanās, gan profesionālu mūziķu koncerti. Būs radošās darbnīcas, lielās koka spēles, rudens velšu gatavošanas meistarklase, dažādas atrakcijas, karuselis un citas jautras izklaides. 

Uz skatuves kāps bērnu vokālais ansamblis “Momo”, tautas mūzikas grupa “Teikas muzikanti”, “Andžeja Grauda bungu skolas” audzēkņi un Andžejs Grauds, duets “Karakums” – Normunds Jakušonoks un Kaspars Tīmanis. Pasākumu vadīs Aivis Ceriņš.

Jampadraci aicināti apmeklēt visi Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi, īpaši ģimenes ar bērniem!

IEEJA PASĀKUMĀ BEZ MAKSAS! 

Pasākums notiek ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt