Pāriet uz galveno saturu
S. 19.08.2023. 19:30

MESA un GACHO lielkoncerts “25 Gadi Mūzikas”

Estrāde


19.augustā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks mūzikas projektu Mesa un GACHO lielkoncerts, kas iezīmēs mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves.

Šī būs pirmā reize, kad abi mūzikas projekti – Mesa un GACHO,  būs redzami un klausāmi līdzdarbojoties un papildinot vienam otru uz vienas skatuves -  viena koncerta ietvaros.

“Šis man ir ļoti īpašs gads, jo būs aizritējuši jau 25 gadi, kopš es muzicēju,“ stāsta Gatis Irbe. “Tāpēc izvēlējāmies šo savā veidā atzīmēt ar lielāko notikumu, kādu esam jebkad rīkojuši – uz Latvijas lielākās un tik īpašās skatuves – Mežaparka Lielajā estrādē.”. ” Šo gadu laikā ir daudz kas mainījies un pārveidojies - gan paaudzes, kuras apmeklē manus koncertus, gan pats esmu daudz eksperimentējis ar žanriem un tematiem, par kuriem runāju. Un šī būs tā unikālā reize, kad mēs to visu apvienosim.” turpina Gatis.

Lielkoncertu piedāvā apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums Balcia Insurance un tā ietvaros tiks izpildītas sen nedzirdētas dziesmas no GACHO repertuāra, kā arī pirmo reizi dzīvajā izpildījumā izskanēs skaņdarbi  no Mesa jaunā repertuāra.

Koncertā plānoti arī vairāki īpaši pārsteigumi.

“Priecājamies par iespēju būt daļai vienam no grandiozākajiem nākamā gada mūzikas notikumiem Latvijā, sniedzot atbalstu populārā mūziķa Gata Irbes lielkoncerta tapšanā. Rūpējoties par to, lai mākslinieka uzticamākie klausītāji jau laikus un bez raizēm varētu gatavoties svinībām, esam sagādājuši iespēju kopā ar lielkoncerta biļetēm iegādāties arī to apdrošināšanu. Koncerta biļešu apdrošināšana ļaus plānot pasākuma apmeklējumu, nesatraucoties par finansiāliem zaudējumiem, ja negaidītu apstākļu dēļ būs jāatceļ koncerta apmeklējums,” saka Balcia Valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt