Pāriet uz galveno saturu
O. 09.07.2024. 20:00

Melo-M Mega Orķestra lielkoncerts

Estrāde


Koncertā Mežaparka Lielajā estrādē 9. jūlijā muzicēs “Melo-m Mega orķestris”, piedāvājot vērienīgu čellu orķestra skanējumu un muzikāli krāsainu koncertprogrammu. 

Orķestra sastāvā kopā ar trio “Melo-M” mūziķiem uzstāsies vairāk nekā 100 čellisti no visas Latvijas, pārstāvot dažādas mūziķu paaudzes –spēlēs gan bērni un jaunieši, kuri šobrīd apgūst čella spēli, gan studenti un profesionāli mūziķi un seniori, kuriem atkal būs iespēja atgriezties uz skatuves. 

“Melo-M mega orķestra” izpildījumā gaidāmi labi zināmu un iemīļotu skaņdarbu atskaņojumi, kas ir populāri visā pasaulē. Komponista Kārļa Auzāna orģinālskaņdarbi, kas ir īpaši radīti šim koncertam vairāk kā 100 čelliem un perkusijām. Koncertā paredzēts īpašs veltījums komponistam Jurim Kulakovam.

Tik daudzu čellistu apvienošās uz vienas skatuves ir unikāls notikums ne vien Latvijā, bet arī pasaulē.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt