Pāriet uz galveno saturu
Sv. 09.04.2023. 14:00

Lieldienu radošās darbnīcas un koncerts Mežaparkā

Estrāde

Sagaidi Lieldienas Mežaparkā!

Dodies rotaļās un modini pavasari visas dienas garumā Mežaparka Lielajā estrādē, kur ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis aicināts pievienoties Lieldienu radošajām darbnīcām un koncertam "Lustīgā Lieldienu saspēle".

Pasākuma programma: 
14.00 - 17.00 Lieldienu radošo darbnīcu ietvaros lielo olu krāsošana, seju apgleznošana, origami darbnīca un izglītojošas aktivitātes. 
16.00 - 17.30 Koncerts "Lustīgā Lieldienu saspēle". Mucizēs Laima Dimanta, folkloras grupa “Austra” un grupa “Teikas muzikanti”.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Šis ir viens no Pavasara modināšanas pasākumiem Rīgā. Ar visiem Pavasara saulgriežu un Lieldienu notikumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē https://svetki.riga.lv/, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīgā notiek”.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt