Pāriet uz galveno saturu
P. 01.04.2024. 12:00

LIELDIENU PIKNIKS MEŽAPARKĀ

Estrāde

Otrajās Lieldienās, kas šogad iekrīt joku dienā – 1.aprīlī vēlamies rīdziniekiem un Rīgas viesiem piedāvāt izklaidi svaigā gaisā Mežaparka Lielās estrādes teritorijā, kā arī dažādas aktivitātes Paviljonā un Kokaru zālē.

Visas dienas garumā Mežaparka Lielās estrādes teritorijā būs pieejamas vietas piknikošanai, kur varēs cienāties ar līdzpaņemtiem gardumiem, organizēt olu kaujas, paralēli piedaloties organizētās aktivitātēs – olu stafetē, olu ripināšanā, olu apgleznošanā, jautrā fotosesijā ar Lieldienu Zaķi un viņa draudzeni Vāveri. Paviljonā notiks zīmēšanas, izglītojošas aktivitātes, ārtelpā arī sportiskas aktivitātes lieliem un maziem, darbosies Olpratības telts, kur varēs apmeklēt olu un vistu izstādi, noskatīties izglītojošus video, piedalīties viktorīnās. Noteiktos laikos Olpratības teltī darbosies Omlešu virtuve ar speciāli uz vietas pagatavotām omletēm. 

Pasākuma noslēguma daļā būs iespēja noklausīties postfolkoras grupas “DabaSan” koncertu Kokaru zālē, kā arī iet rotaļās un kārtīgi izdancoties kopā ar folkloras grupu “Teikas muzikanti”. Lieldienu piknika programmu vadīs Juris Mūrmanis.

Pasākuma teritorijā būs uzstādītas šūpoles, varēs iegādāties karstu tēju, kafiju, karsto šokolādi un citus bezalkoholiskos dzērienus, kā arī nelielas uzkodas, ko nodrošinās SmartCoffee Serviss. 

N.B. Pasākums ir piemērots ģimenēm ar bērniem, ieeja BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt