Pāriet uz galveno saturu
S. 31.08.2024. 20:00

KONCERTS | JUMPRAVA XL

Estrāde


Ievērojot labākās tradīcijas, 2024. gada 31. augustā grupa Jumprava atzīmēs Aigaru dienu ar vērienīgu koncertu “JUMPRAVA XL”, šoreiz pulcējot grupas cienītājus Mežaparka Lielajā estrādē. Tas būs grupas līdz šim lielākais koncerts.

Grupa Jumprava izveidota 1984. gadā, un nākamgad tai apritēs četrdesmit gadu. Koncerta nosaukumā “XL” apzīmē ne tikai gaidāmā notikuma vērienu un Jumpravas dziesmu lielo nozīmi latviešu kultūrtelpā, bet arī ar romiešu cipariem rakstīto skaitli 40. 

Kopš grupas dibināšanas tās pamatsastāvā ir Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un grupas dibinātājs Ainars Ašmanis. Pēdējos gadus neatņemama grupas sastāvdaļa ir talantīgais multiinstrumentālists un bundzinieks Rihards Fedotovs. Viņiem kopā, tāpat kā koncerta lieldraugam DEPO, ir viss, lai darītu lielas lietas! 

Iepriekšējais grupas lielkoncerts tika krāšņi un veiksmīgi aizvadīts 2019. gadā skatītāju pārpildītā Arēnā Rīga, un, kā atzīst grupas dalībnieki,– šogad, svinot apaļo gadskārtu, ir laiks pacelt latiņu jaunā līmenī!

Koncertu informatīvi atbalsta Delfi, Dscreens, jauns.lv. un Latvijas Mobilais Telefons.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt