Pāriet uz galveno saturu
Pk. 23.06.2023. 20:00 - S. 24.06.2023. 4:30

JĀŅU SVINĪBU PASĀKUMS | RĪGAS ZAĻUMBALLE

Zaļais teātris

Rīgas zaļumballe Mežaparka Zaļajā teātrī! 

Šī gada Jāņu vakaru aicinām pavadīt zaļumballes noskaņās, kur kaut ko sev tīkamu atradīs ikvienas paaudzes svētku svinētājs. Visu Jāņu nakti kopā ar Jāņu bērniem pavadīs Jāņu tēvs - Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis un Jāņu māte - Latvijas Nacionālā teātra aktrise Anna Klēvere. Pasākuma programmā Daumants Kalniņš, Marts Kristiāns Kalniņš, "Citi Zēni", "Zelta (Dzelzs) vilks", Ivo Fomins un "Apvedceļš".

Tiem svētku svinētājiem, kuri nebūs paspējuši novīt Jāņu vainagu, būs iespēja pievienoties zāļu vainagu meistarklasei kopā ar profesionālu floristi.

Visu nakti varēs iegādāties svētku gardumus ēdināšanas zonā.

Svētku programma: 
20.00 Pasākuma atklāšana
20.05 Pūtēju orķestris
21.00 Daumants Kalniņš ar grupu
22.20 Marts Kristiāns Kalniņš ar grupu
23.40 "Citi zēni"
01.00 Jauno Jāņu orķestris
02.15 Ivo Fomins ar grupu
03.25 "Apvedceļš"
04.25 Saules modināšanas rituāls kopā ar svētku vadītājiem

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!  

Vasaras saulgriežu svētku programmu meklē: https://vasara.riga.lv/

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt