Pāriet uz galveno saturu
S. 04.11.2023. 8:00

IZSTĀDE | MAILĪŠU ĢIMENES DOMU ZĪMES

Izstāžu zāle

Informējam, ka izstāde MAILĪŠU ĢIMENES DOMU ZĪMES tiek PĀRTRAUKTA uz nenoteiktu laiku!

No 2023. gada 4. novembra līdz pat 2024. gada 25. februārim Mežaparka Lielās estrādes Izstāžu zāle norisināsies Ivara Mailīša izstāde MAILĪŠU ĢIMENES DOMU ZĪMES.

Rekonstruētās Mežaparka Lielās estrādes jeb SIDRABA BIRZS arhitektoniskās un mākslinieciskās koncepcijas pamatā ir simboli: kalns, koks, birzs un lapotne – tie veido estrādes koptēlu un telpisko uzbūvi, kas asociatīvi saistās ar tautasdziesmās apdziedāto latvisko ainavu un dzīves gudrību. KALNS – estrādes dziedātāju tribīne, KOKS – jumtas pamatelements, BIRZS – jumta konstrukcija, LAPOTNE – maināmā estrādes daļa, skaņas un gaismas ierīces, scenogrāfijas elementi. Estrādes arhitektoniskais veidols tuvināts dabiskajai videi. Būves forma kopumā atgādina šūpuli – dziesmu šūpulis ir tautas gara spēka avots.

Koncepcijas autori: Austris Mailītis, Ivars Mailītis un Matīss Mailītis.

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt