Pāriet uz galveno saturu
C. 23.11.2023. 11:00

eAgronom konference “Lauksaimniecība, kas piestāv nākotnei”

Kokaru zāle

Šī gada 23. novembrī Rīgā, lauksaimniecības un klimata tehnoloģiju uzņēmums eAgronom aicina uz ilgtspējīgai lauksaimniecībai veltītu praktisko konferenci “Lauksaimniecība, kas piestāv nākotnei”. Tās mērķis ir zināšanu un praktiskās pieredzes apmaiņa, lai ar lauksaimniecību Latvijā saistītās ieinteresētās puses rastu kopsaucēju tēmā, ko sauc par ilgtspējīgu lauksaimniecību.

Ilgtspējīgas lauksaimniecības tēmai veltītā konference tiek organizēta, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar nozares aktualitātēm un zināšanām par mūsdienīgāku, efektīvāku un ilgtspējīgāku saimniekošanu. Tās laikā apmeklētāji varēs gūt zināšanas no vietējiem un ārvalstu lauksaimniecības nozares profesionāļiem. Pasākuma laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar kādiem izaicinājumiem lauksaimniekiem ir jāsaskaras jau šodien un kādas pārmaiņas lauksaimniecības nozarē sagaidāmas tuvākā un tālākā nākotnē.

Programma:
11.00 Reģistrācija, rīta kafija un ekspozīcijas “Dziesmu svētku telpa” apskate
12.00 Pasākuma atklāšana
12.10 “Klimata pārmaiņas – mīts vai realitāte. Lauksaimniecības pārmaiņas – politiskās ambīcijas vai nepieciešamība”, Dina Popluga (LBTU)
12.35 “Finanšu sistēmas “zaļināšanas” ietekme uz lauksaimniecību”, Edvards Kušners (Latvijas Banka)
13.10 “Ilgtspēja un tās ietekme uz pārtikas sektoru”, Enno Ence (Milzu!)
13.45 Pusdienu pārtraukums
14.30 “Pārtikas ražošanas sistēmas neredzamā daļa: veselīgi kultūraugi un kvalitatīva pārtika sākas augsnē”, Michal Slota (Polija)
15.05 "eAgronom praktiskā pieredze reģeneratīvajā lauksaimniecībā", Piibe Vaher (Igaunija)
15.30 “Lauksaimniecība ir nepārtraukta mācīšanās - mana personīgā pieredze lauksaimniecībā līdz šim”, Charlie Reynolds (Anglija)
16.10 Pasākuma noslēgums - iedvesmas lekcija. Robin Saluoks (Igaunija)

PASĀKUMS IR BEZ MAKSAS. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS. REĢISTRĀCIJA OBLIGĀTA.

Konference notiks Mežaparka lielās estrādes Kokaru zālē
Konferences norise klātienē
Norises laiks: 23.11.2023. 12:00 - 16.30 (rīta kafija un ekspozīcijas apskate no 11:00)
Valodas: angļu un latviešu

Plašāka informācija mājaslapā: eagro.co/konference

Pieteikšanās.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt