Pāriet uz galveno saturu
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies alternatīvās mūzikas cikla CEĻABIEDRI koncerts ATBALSU MEŽS

Alternatīvās mūzikas cikls “Ceļabiedri” Mežaparka Lielajā estrādē un tās teritorijā turpinās trokšņot jau trešo gadu. 2024. gada sezonas atklāšanu ievadīs divas iespaidīgas un interesantas grupas – postmetāla brigāde “Nostra” un latviešu/franču pankroka alternatīvā roka (pēc citu domām – pankroka) grupa “Les Attitudes Spectrales”.

Biļetes uz koncertu ATBALSU MEŽS.

“Nostra” spēlē instrumentālu un smagu, taču tajā pašā laikā melodisku un inteliģentu mūziku. Grupas skanējums sevī ietver elementus no postroka un postmetāla, “kas balansē melodiskos, sapņainos ģitāras motīvos, bet spēj pāraugt arī vētrainākā un skaļi smagnējā mūzikas kolāžā.” Pērn “Nostra” izdeva jaunu albumu “Sea Of Fertility”, kura koncepcija ir meklējama Japānas rakstnieka Yukio Mishima darbos, ja precīzāk – tetraloģijās ar tādu pat nosaukumu.

Savukārt “Les Attitudes Spectrales” savā skanējumā iepin arī tādus alternatīvās mūzikas apakšžanrus kā psihedēlija, noizroks, “shoegaze” un postpanks. Grupa vienlīdz atzinīgi tiek uzņemta gan alternatīvā roka fanu koncertos, gan panku piknikos. Tās oficiālajā diskogrāfijā ir četri albumi, no kuriem pēdējais nācis klajā pērn oktobrī – “Songs For No One”. ““Les Attitudes Spectrales” dziesmas ir par mīlestību, nāvi un apjukumu, un viņu koncerti vienmēr ir ļoti skaļi un intensīvi”.

Lasi “Les Attitudes Spectrales” interviju Delfi.lv

Ieteikt